Nowe Domelo.pl już wkrótce!

Tworzymy dla Ciebie nowy sklep B2B!

505

Zamawiaj online!

Pełna obsługa przez internet.

507

Kontroluj swoje zamówienie!

Od momentu zlecenia.

509

Planuj sprzedaż sezonową!

Korzystaj z okazji!

?Potrzebujesz pomocy

Skontaktuj się z przedstawicielem z Twojego regionu

Nasi przedstawiciele handlowi są dostępni na terenie całej Polski. Zadzwoń bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za Twój region, lub skontaktuj się za pomocą formularza na dole strony.

Przedstawiciele Domelo

1. Artur Gontarczyk

email: gontarczyk.artur@domelo.pl

tel.: +48 532 065 280

2. Lisowski Damian

email: lisowski.damian@domelo.pl

tel.: +48 606 911 551

3. Piotr Skowroński 

email: skowronski.piotr@domelo.pl

tel.: +48 608 470 710

4. Adam Parys

email: parys.adam@domelo.pl

tel.: +48 608 470 709

5. Michał Bąk

email: bak.michal@domelo.pl

tel.: +48 606 344 331

6. Przemysław Parys

email: parys.przemyslaw@domelo.pl

tel.: +48 608 470 702

Obsługa marketów budowlanych

Mateusz Jakubowski

tel. +48 784 616 093

e-mail: jakubowski.mateusz@domelo.pl

Export

/ Marketing & Export
Contact:
marketing@domelo.pl
+48 17 863 04 52

Rafał Wojnicki

/ Marketing & Export
ENG
wojnicki.rafal@domelo.pl
+48 664 040 147
skype: rwojnicki

Sebastian Mieleszko

/ Marketing & Export
ENG/GER
mieleszko.sebastian@domelo.pl
+48 608 470 705
skype: mieleszko.sebastian

Petrynych Oksana

/ Marketing & Export
ENG/FRA/UKR/RUS
petrynych.oksana@domelo.pl
+48 698 192 914

Masz pytania?

Napisz do nas!

ZMM MAXPOL SP. Z O.O.

Właściciel marki Domelo.pl

sprzedaz@domelo.pl

marketing@domelo.pl

info@domelo.pl (pomoc techniczna)

tel. +48 17 863 04 52

Dział sprzedaży